Wpływ na biznes 18+

Na Img 269.jpg

Robienie transkrypcji ze spotkań że być sposobem na dorobienie do swego budżetu. Znam kilka osób, które w ten sposób zarabiają na życie od kilku dobrych lat.

Za kilka tygodni odchodzę z pracy w firmy i stale szukam różnych możliwości na biznes, który da mi określony dochód. Kocham wszystko co jest połączone z pisaniem i czytaniem i temu chcę się poświęcić w najbliższej przyszłości. Muszę przewertować internet w poszukiwaniu portali, w jakich można się zarejestrować jako transkrybent. Muszę też przejrzeć fora dla transkrybentów, tam można się wiele dowiedzieć.

Podobne też na: https://wle.pisz.pl/windykacja

Od tego zacznę. Szybkie pisanie na klawiaturze to zdecydowanie mój atut, ponieważ od lat pracuję z komputerem i zawsze dużo pisałam. Myślę, że warto wykorzystać umiejętności, które już posiadam bez konieczności dodatkowej inwestycji. Jestem też dobre słuchawki. Przyda się pewnie też jakiś program do transkrypcji. No cóż, jeśli nie spróbuję to się nie dowiem. Może objawi się, że to jest jednak coś dla mnie. Wpływ na biznes dla tych co czytają i piszą.